Our Team Certificate Factory Audit
  • FAQ
  • Site map
    HOME | Our Team

    MEET OUR TEAM

    Sed laoreet aliquam leo. Ut tellus dolor, dapibus eget, elementum vel, cursus eleifend, elit. Aenean auctor wisi et urna. Aliquam erat volutpat. Duis ac turpis. Integer rutrum ante eu lacus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Praese

    Wendy Li

    Sales Representative

    wendy@sofineframing.com

    Mary Wu

    Shipping Assitant

    Lisa Tu

    Sales Manager

    lisa@sofineframing.com

    Isabel Hu

    Vice General Manager

    isabel@sofineframing.com

    Candy Cai

    Shipping Manager

    Angela Xie

    Sale Manager

    angela@sofineframing.com

    Win Weng

    Vice General Manager

    William Wang

    Sale Representative

    william@sofineframing.com

    Sophia Zheng

    Sale Director

    sophia@sofineframing.com

    Ms Xu

    Production Manager

    Mandy Wang

    Sales Respresentative

    amanda@sofineframing.com

    King Shi

    Sales Representative

    king@sofineframing.com

    Eric Jin

    Sales Respresentative

    eric@sofineframing.com

    Doris Cai

    Sales Representative

    doris@sofineframing.com